July 12, 2008

CT members´ albums on sale and FREEBIE

Predstavte si, skvelá dizajnérka SweetMade sa 15. júla vydáva!!! WOW. Blahoželám!!! Pozrite, aký úžasný album náš kreatívny tím pri tejto príležitosti vytvoril. Creative Wedded Bliss je v predaji TU a momentálne v 25% zľave, stojí len $7.50. Tak sa ponáhľajte, aby ste zľavu nezmeškali.

Guess what, SweetMade has her day on July, 15th. She´s getting married!!! Wow! Many congrats, SweetMade! So have a look, what wonderful wedding album our creative team created. Creative Wedded Bliss is on sale HERE, you´ll get 25% off, it costs only $7.50. So hurry up, you don´t wanna miss it.


Na tomto albume som sa aj ja podieľala a tu sú moje quickpages:
For creating this album I created three quickpages, here they are:Ďalší skvelý album je vytvorený mnou, samozrejme, že z kitov Ashalee Wall a SweetMade. Vlastne, oba albumy boli vytvorené z ich nádherných kitov. Ak si to môžete dovoliť, prosím, kúpte si ho TU a podporte tak obchod AshaleeAndSweet a členov CT. Tiež je v 25% zľave a stojí iba $6.75.

Another amazing album is created by myself, of course I used elements from kits by Ashalee Wall and SweetMade. Actually, both albums were created from their marvelous kits. All proceeds from the albums will go to the store and CT fund, so please support AshaleeAndSweet community and purchase this great one album. It´s in sale as well, you can get 25% off, it costs only $6.75.


V pondelok letím na dva týždne na Mallorcu, keď sa vrátim, mala by som mať pre vás väčšie freebie, dnes len jedno malé. Stiahnuť ho môžete TU.

On Monday I´m flying to Mallorca, I´ll stay there for two weeks. When I come back, I´m gonna have much bigger freebie for you, today only a little one. You can download it HERE.Majte sa zatiaľ pekne a relaxujte!
Have a great time and relax!

3 comments:

erica922 said...

how lovely is your blog
love your albums
thank you

Julie P. (babyofmine) said...

thank you for the QP. :)
Have fun on vacation!

Squeaky Scraps said...

A beautiful bracket frame qp. Thanks for sharing. I love these colors!!